Domeček

Přístavba

To jsme se tak jednou rozhodli, že si něco malého postavíme...

70 fotografií, 21.11.2016

Domeček detailně

Pokud si chcete do detailu prohlédnout náš nový dům, jste tady zcela správně! Nafotili jsme ho pro vás vskutku do nejmenších detailů :-) A pokud byste ho přecejen chtěli vidět trochu více z dálky, stavte se. Sice ještě není všechno hotové na 100%, ale kafíčko a oplatky vám určitě přichystáme ;-)

9 fotografií, 10.05.2012

Omítky a obklady

Opět jsme se o kousek posunuli, máme omítky a i nějaké ty kachličky již drží na svých místech.

6 fotografií, 23.01.2012

Elektrifikujeme

Jde to ppppooommmmaaallluuuu, ale jistě. Po čtvrt roce jsme se zaradovali, že si šikovní elektro-pracovníci mákli a udělali elektřinu přesně podle našich představ. Kromě toho máme střešní krytinu, vodu v domě i na zahradu a do garáže a rodí se podlahy a topení.

13 fotografií, 03.11.2011

Okna

Tak jsme se zase o kousek posunuli. Většina otvorů byla utěsněna okny, pokládá se střešní krytina, zdmi začínají bloudit tunýlky pro kabely a voda již má kde proudit...

2 fotografií, 04.08.2011

Je to pod střechou

V březnu to náš domeček dotáhl až po střechu. Uvnitř začínají růst příčky a vše se chystá na práce na vnitřním vybavení.

9 fotografií, 01.04.2011

Hrubá stavba

Mezi svátky jsme nasedli na sáně a uháněli se podívat, jak nám to roste. Hrubá stavba je téměř dokončena.

10 fotografií, 29.12.2010

Staví!

Takhle jednou začátkem prosince, po dlouhé době ve Zlíně, jsme si řekli, že se zajedem podívat, jestli náhodou nezačali s dalšími pracemi na našem domečku. A opravdu! Přes třeskuté mrazy se mu pracovníci věnovali řádně.

10 fotografií, 06.12.2010

Jarní obhlídka

Když jarní tání cestu sněhu zkříží... tak se vypravíme opět na Kudlov omrknout, jak jim to jde... (omluvte sníženou kvalitu fotek z mobilu)

5 fotografií, 06.12.2010

První obhlídka

V polovině února roku 2010 jsme se zajeli podívat na Kudlov do míst, kde bychom mohli jednou bydlet. Bylo sice hodně sněhu, ale i tak jsme si našli základy našeho budoucího domu.

5 fotografií, 06.12.2010

 

5 komentářů k “Domeček”

 1. Chico

  Jj, jsou bohužel věci mezi nebem a zemí… Tak si aspoň ještě užíváme Medlánky a těšíme se. Díky, těšíme se, až někdy dorazíte!

 2. Jana B.

  Myslela jsem si a přála vám,že bydlíte do vánoc…tedy těch co před nedávnem skončily…… přeji ať alespoň všecko je dobře a precizně uděláno,když mají páni stavaři tak dlouhý čas……

 3. Chico

  Mohl by i rychleji ;-)

 4. roste ;-)

 5. To se tesim az tam budu s Feliskem …. Snad nas pozvete :-) a dozijeme ;-) ))


Napsat komentářMůžete používat tyto HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>